Rozvrh hodin učitelů

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Bačíková Lucie  (2.A)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.A (Sk-3) +
Ruj
(2.B)

2.C (Dbs)
Zpi
(VT1)

 

3.A (1sk)
Ikt
(TeB)

3.A (Sk-5) +
Ruj
(3.A)

4.A (Sk-3) +
Ruj
(4.B)

2.A
Ikt
(VT3)

   

 
Ú
t

 

 

2.C (Dbs)
Zpi
(VT1)

 

3.A (1sk)
Ikt
(VT2)

2.A
Sta
(2.A)

 

1.C
Apc
(VT2)

 

4.A (1sk)
Ikt
(TeB)

4.B (1sk)
Ikt
(VT2)

 
S
t

 

 

3.K (Sk-2)
Okr
(Aula)

1.K (Sk-2)
Ruj
(JU2)

4.A (Sk-3) +
Ruj
(1.B)

1.K (Sk-2)
Okr
(1.VS)

3.A (Sk-5) +
Ruj
(3.A)

3.K (Sk-2)
Ruj
(JU2)

     

 
Č
t

 

 

2.A (Sk-3) +
Ruj
(2.B)

2.A (Sk-3) +
Ruj
(2.B)

3.K (Sk-2)
Okr
(Aula)

4.A (Sk-3) +
Ruj
(2.C)

1.K (Sk-2)
Ruj
(JU2)

3.A (Sk-5) +
Ruj
(3.A)

1.K (Sk-2)
Okr
(1.B)

   

 
P
á

 

 

1.C
Apc
(VT2)

2.A
Ikt
(VT3)

1.K (Sk-2)
Ruj
(1.VS)

1.K (Sk-2)
Ruj
(1.VS)

 

2.A
Sta
(VT3)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Bártová Irena  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.B
Che
(1.B)

2.B
Che
(2.B)

             

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

               

1.B
Che
(1.B)

2.B
Che
(2.B)

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Baše Marek  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.A (Sk-1) +
Nej
(2.A)

1.A (Sk-1) +
Nej
(1.A)

1.A (Sk-1) +
Nej
(1.A)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
S
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Č
t

 

 
 
-- NFe --

2.A (Sk-1) +
Nej
(JU3)

2.A (Sk-1) +
Nej
(JU3)

1.A (Sk-1) +
Nej
(1.A)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
P
á

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Blažek Tomáš  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

 
 
-- Ost --

     

1.K
Kte
(VT1)

 
 
-- Ost --

2.C
Apc
(TeC)

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

   

1.K
Kte
(VT1)

 

 
 
-- Ost --

 

3.K
Kds
(VT2)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Ost --

2.K
Zps
(TeB)

1.K
Kte
(VT3)

 

3.K
Kds
(VT1)

 
 
-- Ost --

     

 
Č
t

 

 

 
 
-- Ost --

       

 
 
-- Ost --

     

 
P
á

 

 

 
 
-- Ost --

2.C
Apc
(VT2)

2.K
Zps
(VT1)

   

 
 
-- Ost --

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Břízová Irena  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.A (Sk-4) +
Spj
(1.A)

   

2.K (Sk-1)
Okn
(JU1)

3.A (Sk-4) +
Spj
(JU2)

4.A (Sk-1) +
Nej
(JU3)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 

 
 
-- Ost --

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
S
t

 

 

3.K (Sk-1)
Okn
(JU1)

 

4.A (Sk-1) +
Nej
(JU2)

1.K (Sk-1)
Okn
(JU2)

3.A (Sk-4) +
Spj
(2.C)

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Č
t

 

 

2.A (Sk-4) +
Spj
(2.C)

2.A (Sk-4) +
Spj
(2.C)

3.K (Sk-1)
Okn
(JU1)

4.A (Sk-1) +
Nej
(4.A)

 

3.A (Sk-4) +
Spj
(JU2)

1.K (Sk-1)
Okn
(1.VS)

   

 
P
á

 

 

2.K (Sk-1)
Okn
(JU2)

2.K (Sk-1)
Okn
(JU2)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Čermáková Renata  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

         

4.B
Mat
(4.B)

   

4.A (Mcv) +
Mcv
(4.C)

4.A (Mcv) +
Mcv
(4.C)

 
Ú
t

 

     

3.C
Mat
(3.C)

2.C
Mat
(2.C)

         

 
S
t

 

 

2.C
Mat
(2.C)

   

3.C
Mat
(3.C)

         

 
Č
t

 

 

4.B
Mat
(4.B)

3.C
Mat
(3.C)

 

2.C
Mat
(4.B)

         

 
P
á

 

       

4.B
Mat
(4.C)

         

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Černá Jitka  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

4.A (Koa1) +
Koa
(4.A)

4.A (Koa1) +
Koa
(4.A)

1.K
Aoj
(1.VS)

 

1.A (Sk4) +
Anj
(1.C)

2.K
Anj
(2.VS)

     

 
Ú
t

 

   

1.K
Aoj
(1.VS)

2.K
Anj
(2.VS)

3.K
Aok
(Aula)

2.K
Aok
(2.VS)

3.A
Mat
(3.A)

     

 
S
t

 

     

3.A
Mat
(3.A)

1.A (Sk4) +
Anj
(1.C)

2.K
Aok
(2.VS)

4.A (Sk5) +
Anj
(3.A)

     

 
Č
t

 

 
 
-- AFe --

 
 
-- AFe --

3.A
Mat
(3.A)

3.A (2sk)
Cer
(3.A)

 
 
-- Ost --

4.A (Sk5) +
Anj
(1.VS)

1.A (Sk4) +
Anj
(1.C)

 
 
-- ATTV --

 
 
-- ATTV --

 
 
-- ATTV --

 
P
á

 

   

4.A (Sk5) +
Anj
(JU1)

4.A (Sk5) +
Anj
(JU1)

 

1.K
Aoj
(1.VS)

1.A (Sk4) +
Anj
(1.C)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Dosedla František  (2.B)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

3.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

             

 
Ú
t

 

   

1.B
Zem
(1.B)

   

1.C
Hoz
(1.C)

2.C
Hoz
(4.C)

 

2.A (Chl) +
Tev
(TV)

2.A (Chl) +
Tev
(TV)

 
S
t

 

 

4.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

4.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

         

4.A (Chl2) +
Tev
(TV1)

4.A (Chl2) +
Tev
(TV1)

 
Č
t

 

 

1.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

1.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

 

2.A
Hoz
(2.A)

1.C
Hoz
(1.C)

2.B
Zem
(2.B)

1.A
Hoz
(1.A)

   

 
P
á

 

     

1.A
Hoz
(1.A)

 

1.B
Zem
(1.B)

2.B
Zem
(2.B)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Felixová Jana  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

   

1.A (Sk-3) +
Spj
(1.B)

1.A (Sk-3) +
Spj
(1.B)

2.A (Sk2)
Anj
(2.B)

1.A (Sk1) +
Anj
(1.A)

4.A (Sk-5) +
Spj
(JU1)

     

 
Ú
t

 

 

 
 
-- AOrs --

 
 
-- AOrs --

 
 
-- AOrs --

3.A (Sk1) +
Anj
(JU1)

3.A (Sk1) +
Anj
(JU1)

       

 
S
t

 

 

3.A (Sk1) +
Anj
(3.A)

2.A (Sk2)
Anj
(2.B)

4.A (Sk-5) +
Spj
(2.A)

1.A (Sk1) +
Anj
(1.A)

 

4.A (Sk4) +
Anj
(4.C)

     

 
Č
t

 

   

 
 
-- AOrs --

1.A (Sk-3) +
Spj
(1.C)

4.A (Sk-5) +
Spj
(JU1)

4.A (Sk4) +
Anj
(4.C)

1.A (Sk1) +
Anj
(1.A)

     

 
P
á

 

 

3.A (Sk1) +
Anj
(3.A)

4.A (Sk4) +
Anj
(4.C)

4.A (Sk4) +
Anj
(4.C)

2.A (Sk2)
Anj
(2.B)

2.A (Sk2)
Anj
(2.B)

1.A (Sk1) +
Anj
(1.A)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Finsterlová Martina  (3.B)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

         

2.B
Čjl
(2.B)

4.A (Sk-6) +
Frj
(JU2)

 
 
-- FFe --

 
 
-- FFe --

 
 
-- FFe --

 
Ú
t

 

 

1.A
Zpve
(1.A)

4.B
Spk
(4.B)

2.C
Čjl
(2.C)

 

2.B
Čjl
(2.B)

3.K
Pae
(Aula)

 
 
-- FFe --

 
 
-- FFe --

 
 
-- FFe --

 
S
t

 

     

4.A (Sk-6) +
Frj
(JU1)

   

2.C
Čjl
(2.C)

3.B
Čjl
(3.B)

   

 
Č
t

 

 

3.A
Čjl
(3.A)

3.B
Čjl
(3.B)

2.C
Čjl
(2.C)

4.A (Sk-6) +
Frj
(JU2)

1.A
Zpve
(1.A)

3.K
Pae
(Aula)

   

4.A
Spk
(4.A)

 
P
á

 

 

2.B
Čjl
(2.B)

3.B
Pra
(3.B)

3.A
Pra
(3.A)

3.B
Čjl
(3.B)

3.A
Čjl
(3.A)

3.A
Čjl
(3.A)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Hlaváčková Dagmar  (1.B)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

     

4.C
Zpv
(4.C)

1.B
Mat
(1.B)

4.A
Mat
(4.A)

2.B
Mat
(2.B)

     

 
Ú
t

 

 

3.C
Zpv
(1.B)

3.B
Mat
(3.B)

1.B
Mat
(1.B)

1.B
Fyz
(1.B)

 

2.B
Fyz
(1.B)

     

 
S
t

 

 

4.C
Zpv
(1.B)

 

2.B
Mat
(2.B)

2.B
Fyz
(2.B)

1.B
Mat
(1.B)

3.B
Mat
(3.B)

     

 
Č
t

 

     

1.K
Mes
(1.VS)

3.B
Mat
(3.B)

3.C
Zpv
(1.B)

4.A
Mat
(4.A)

     

 
P
á

 

   

1.B
Fyz
(1.B)

2.B
Mat
(2.B)

1.B
Mat
(1.B)

4.A
Mat
(4.A)

1.K
Mes
(1.VS)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Horák Jaroslav  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

       

4.C (Prg)
Pos
(VT3)

4.C (Prg)
Pos
(VT3)

3.C
Pos
(VT3)

3.C
Pos
(VT3)

4.C (Dbs)
Pos
(VT3)

4.C (Dbs)
Pos
(VT3)

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Hostinský Jan  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

               

4.B (Eks)
Eks
(2.A)

4.B (Eks)
Eks
(2.A)

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Jareš Jaromír  (4.C)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.K
Das
(1.VS)

2.A
Uce
(2.A)

 

3.K
Ufa
(Aula)

4.C
Apc
(VT3)

2.C
Uce
(2.C)

     

 
Ú
t

 

 

1.K
Das
(1.VS)

2.C
Uce
(2.C)

4.C
Eko
(4.C)

4.B (1sk)
Uce
(4.B)

2.A
Uce
(2.A)

   

4.B (1sk)
Uce
(4.B)

3.K
Ufa
(Aula)

 
S
t

 

 

2.A
Uce
(2.A)

3.K
Ufa
(Aula)

3.K
Ufa
(Aula)

 

4.C (Prg)
Uce
(4.C)

 

3.A (2sk)
Ftf
(FTF)

3.A (2sk)
Ftf
(FTF)

3.A (2sk)
Ftf
(FTF)

 
Č
t

 

   

4.B (1sk)
Uce
(4.B)

4.C
Eko
(4.C)

3.K
Ufa
(Aula)

3.K
Ufa
(Aula)

4.C (Prg)
Uce
(4.C)

 

4.C (2sk)
Ftf
(FTF)

4.C (2sk)
Ftf
(FTF)

 
P
á

 

 

4.C
Eko
(4.C)

 

2.C
Uce
(2.C)

           

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Jašková Radka  (1.C)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

   

 
 
-- Ost --

4.A
Čjl
(4.A)

4.C
Čjl
(4.C)

3.K
Sok
(Aula)

3.K
Sok
(Aula)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 

 
Ú
t

 

 

4.B
Pek
(TeC)

4.A
Čjl
(4.A)

1.C
Čjl
(1.C)

           

 
S
t

 

 

1.B
Obn
(1.A)

4.C
Čjl
(4.C)

 

3.B
Obn
(3.B)

2.B
Pek
(TeC)

       

 
Č
t

 

 

4.A
Čjl
(4.A)

1.C
Čjl
(1.C)

 

2.B
Pek
(TeC)

2.B
Obn
(2.B)

4.B
Psy
(4.B)

 

4.B (Svs)
Svp
(4.B)

4.B (Svs)
Svp
(4.B)

 
P
á

 

 

4.B
Psy
(4.B)

 

1.C
Čjl
(1.C)

4.A
Čjl
(4.A)

4.C
Čjl
(4.C)

4.C
Čjl
(4.C)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Kaplan Kamil  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Ú
t

 

 

4.C
Mat
(4.C)

4.C
Mat
(4.C)

4.A
Pra
(4.A)

 

4.B
Pra
(4.B)

2.K
Fim
(2.VS)

     

 
S
t

 

       

4.B
Pra
(2.A)

 

2.K
Fim
(2.VS)

     

 
Č
t

 

 

4.C
Mat
(4.C)

4.A
Pra
(4.A)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
P
á

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Kopynová Oxana  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

       

2.B (Sk3) +
Anj
(2.C)

1.A (Sk2)
Anj
(1.B)

       

 
Ú
t

 

       

3.A (Sk4)
Anj
(4.C)

3.A (Sk4)
Anj
(4.C)

 

 
 
-- AFe --

 
 
-- AFe --

 
 
-- AFe --

 
S
t

 

 

3.A (Sk4)
Anj
(4.A)

2.B (Sk3) +
Anj
(2.C)

 

1.A (Sk2)
Anj
(1.B)

 

4.A (Sk2) +
Anj
(4.B)

     

 
Č
t

 

         

4.A (Sk2) +
Anj
(4.B)

1.A (Sk2)
Anj
(1.B)

     

 
P
á

 

 

3.A (Sk4)
Anj
(JU1)

4.A (Sk2) +
Anj
(4.B)

4.A (Sk2) +
Anj
(4.B)

2.B (Sk3) +
Anj
(2.C)

2.B (Sk3) +
Anj
(2.C)

1.A (Sk2)
Anj
(1.B)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Kosařová Jitka  (2.C)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

4.A (Koa2) +
Koa
(JU3)

4.A (Koa2) +
Koa
(JU3)

4.B (1sk)
Cer
(JU3)

2.B (Sk4) +
Anj
(JU3)

1.A (Sk3) +
Anj
(JU3)

       

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

4.B (2sk)
Cer
(JU3)

1.K
Anj
(1.VS)

       

 
S
t

 

 

1.K
Anj
(1.VS)

2.B (Sk4) +
Anj
(JU3)

3.B
Cer
(JU3)

1.A (Sk3) +
Anj
(JU3)

4.A (2sk)
Cer
(JU3)

4.A (Sk1) +
Anj
(JU3)

     

 
Č
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

3.A (1sk)
Cer
(JU3)

1.K
Anj
(1.VS)

4.A (Sk1) +
Anj
(JU3)

1.A (Sk3) +
Anj
(JU3)

     

 
P
á

 

 

4.A (1sk)
Cer
(4.A)

4.A (Sk1) +
Anj
(JU3)

4.A (Sk1) +
Anj
(JU3)

2.B (Sk4) +
Anj
(JU3)

2.B (Sk4) +
Anj
(JU3)

1.A (Sk3) +
Anj
(JU3)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Kotoučová Pavlína  (4.A)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

   

2.K
Mar
(2.VS)

2.A
Eko
(2.A)

4.B
Eko
(4.B)

2.K
Mak
(2.VS)

3.C
Uce
(3.C)

1.A
Eko
(1.A)

   

 
Ú
t

 

 

3.A (1sk)
Uce
(3.A)

3.A (1sk)
Uce
(3.A)

1.A
Eko
(1.A)

2.K
Mak
(2.VS)

 

4.A
Eko
(4.A)

     

 
S
t

 

 

2.K
Lgs
(2.VS)

 

2.K
Mak
(2.VS)

4.A
Eko
(4.A)

4.B
Eko
(4.B)

3.C
Uce
(3.C)

     

 
Č
t

 

 

2.K
Mar
(2.VS)

2.K
Lgs
(2.VS)

2.A
Eko
(2.A)

3.A (1sk)
Uce
(3.A)

3.A (1sk)
Uce
(3.A)

   

4.A
Eko
(4.A)

 

 
P
á

 

 

2.A
Eko
(2.A)

3.C
Uce
(3.C)

   

1.A
Eko
(1.A)

4.B
Eko
(4.B)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Kudr Jaroslav  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

   

2.C (Prg)
Alg
(VT2)

 

3.C (Prg)
Prg
(VT2)

         

 
Ú
t

 

 

2.C (Prg)
Alg
(TeB)

3.C (Prg)
Alg
(VT3)

 

3.C (Sk2)
Anj
(3.C)

3.C (Sk2)
Anj
(3.C)

   

4.C (Prg)
Prg
(VT1)

4.C (Prg)
Prg
(VT1)

 
S
t

 

 

3.C (Sk2)
Anj
(3.C)

3.C (Dbs)
Zpo
(VT1)

3.C (Dbs)
Zpo
(VT1)

2.C
Pos
(VT2)

2.C
Pos
(VT2)

4.A (Sk6) +
Anj
(1.B)

     

 
Č
t

 

   

4.C (Prg)
Prg
(VT2)

3.C (Prg)
Prg
(VT2)

 

4.A (Sk6) +
Anj
(4.A)

   

3.C
Pmz
(VT3)

3.C
Pmz
(VT3)

 
P
á

 

 

3.C (Sk2)
Anj
(3.C)

4.A (Sk6) +
Anj
(Aula)

4.A (Sk6) +
Anj
(Aula)

           

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Martincová Zlata  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.A (2sk)
Ikt
(VT2)

 

3.B
Ikt
(VT2)

3.A (2sk)
Ikt
(TeC)

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Ú
t

 

 

3.B
Ikt
(VT2)

3.C (Dbs)
Zpi
(VT1)

3.A (2sk)
Ikt
(VT1)

 

1.A
Zpvf
(1.A)

1.A (2sk)
Ikt
(TeB)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
S
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Č
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
P
á

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Martincová Zuzana  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
S
t

 

 

1.A
Mat
(4.B)

1.A
Mat
(4.B)

2.A
Mat
(4.B)

2.A
Mat
(4.B)

1.C
Mat
(1.C)

1.C
Mat
(1.C)

     

 
Č
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
P
á

 

 

1.A
Mat
(1.A)

1.A
Mat
(1.A)

2.A
Mat
(2.A)

1.C
Mat
(4.B)

1.C
Mat
(4.B)

       

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Neškudlová Lenka  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

 

2.K
Zoo
(2.VS)

2.K
Zoo
(2.VS)

             

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Nunvářová Jana  (3.A)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.C
Eko
(1.C)

3.K
Pem
(Aula)

3.K
Bap
(Aula)

1.K
Uek
(1.VS)

2.C
Eko
(2.C)

3.A
Eko
(3.A)

     

 
Ú
t

 

 

4.A
Ekt
(4.A)

 

3.B
Eko
(3.B)

2.B
Eko
(2.B)

3.K
Pem
(Aula)

3.B
Ekt
(3.B)

     

 
S
t

 

   

3.A
Eko
(3.A)

1.C
Eko
(1.C)

3.K
Bap
(Aula)

 

2.B
Eko
(2.B)

3.C
Eko
(3.C)

   

 
Č
t

 

 

3.K
Bap
(Aula)

3.K
Pem
(Aula)

3.B
Eko
(3.B)

1.C
Eko
(1.C)

 

1.K
Uek
(1.VS)

     

 
P
á

 

 

2.C
Eko
(2.C)

3.A
Eko
(3.A)

3.B
Eko
(3.B)

3.C
Eko
(3.C)

3.B
Ekt
(3.B)

4.A
Ekt
(4.A)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Pavelka Václav  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

 

2.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

2.A (Dív2) +
Tev
(TV1)

         

1.A (Chl) +
Tev
(TV1)

1.A (Chl) +
Tev
(TV1)

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Sejkora Miroslav  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.A (Dív1) +
Tev
(TV)

3.A (Dív1) +
Tev
(TV)

3.A
Obn
(3.A)

1.C
Obn
(1.C)

     

3.A (Chl1) +
Tev
(TV)

3.A (Chl1) +
Tev
(TV)

 
Ú
t

 

 

2.A (Dív1) +
Tev
(TV)

2.A (Dív1) +
Tev
(TV)

 

1.C
Obn
(1.C)

 

2.A
Obn
(2.A)

     

 
S
t

 

 

4.A (Dív1) +
Tev
(TV)

4.A (Dív1) +
Tev
(TV)

2.C
Obn
(2.C)

 

1.A
Obn
(1.A)

   

4.A (Chl1) +
Tev
(TV)

4.A (Chl1) +
Tev
(TV)

 
Č
t

 

 

1.A (Dív1) +
Tev
(TV)

1.A (Dív1) +
Tev
(TV)

             

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Slováková Iva  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

               

2.B
Bio
(2.B)

1.B
Bio
(1.B)

 
P
á

 

 

1.B
Bio
(1.B)

2.B
Bio
(2.B)

             

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Smutková Marcela  (2.K)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

2.A (Sk-2) +
Ruj
(JU1)

1.A (Sk-2) +
Ruj
(JU2)

1.A (Sk-2) +
Ruj
(JU2)

2.K (Sk-2)
Okr
(3.C)

3.A (Sk-3) +
Ruj
(3.C)

4.A (Sk-4) +
Ruj
(4.C)

 

2.K (Sk-2)
Ruj
(JU1)

2.K (Sk-2)
Ruj
(JU1)

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 

 
 
-- Ost --

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
S
t

 

 
 
-- NFe --

   

4.A (Sk-4) +
Ruj
(4.C)

2.K (Sk-2)
Ruj
(JU1)

3.A (Sk-3) +
Ruj
(3.C)

       

 
Č
t

 

 
 
-- AFe --

2.A (Sk-2) +
Ruj
(JU1)

2.A (Sk-2) +
Ruj
(JU1)

1.A (Sk-2) +
Ruj
(3.C)

4.A (Sk-4) +
Ruj
(JU3)

 

3.A (Sk-3) +
Ruj
(3.C)

     

 
P
á

 

 

2.K (Sk-2)
Okr
(2.VS)

2.K (Sk-2)
Okr
(2.VS)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Svobodová Věra  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

 
 
-- Ost --

1.A (Sk-4) +
Nej
(JU1)

1.A (Sk-4) +
Nej
(JU1)

 

3.A (Sk-1) +
Nej
(JU1)

   

2.K (Sk-1)
Nej
(JU2)

2.K (Sk-1)
Nej
(JU2)

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
S
t

 

 

 
 
-- Ost --

1.K (Sk-1)
Nej
(JU1)

 

2.K (Sk-1)
Nej
(2.VS)

3.A (Sk-1) +
Nej
(JU1)

3.K (Sk-1)
Nej
(JU1)

     

 
Č
t

 

 

 
 
-- Ost --

 

1.A (Sk-4) +
Nej
(JU2)

 

1.K (Sk-1)
Nej
(JU1)

3.A (Sk-1) +
Nej
(JU1)

     

 
P
á

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

1.K (Sk-1)
Nej
(JU2)

1.K (Sk-1)
Nej
(JU2)

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Synek Pavel  (3.C)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

     

2.C
Gpc
(VT3)

3.C (Dbs)
Dbs
(VT1)

     

3.A (Chl2) +
Tev
(TV1)

3.A (Chl2) +
Tev
(TV1)

 
Ú
t

 

   

1.C
Úvt
(VT2)

 

4.C (Dbs)
Dbs
(TeB)

4.C (Dbs)
Dbs
(TeB)

4.C
Nhw
(TeC)

     

 
S
t

 

   

3.C (Prg)
Zda
(VT2)

3.C (Prg)
Zda
(VT2)

4.C (Prg)
Gpc
(VT3)

4.C (Dbs)
Gpc
(VT3)

       

 
Č
t

 

 

1.C
Úvt
(VT2)

4.C (Dbs)
Dbs
(TeB)

3.C (Dbs)
Dbs
(VT1)

3.C
Twb
(VT3)

2.C
Gpc
(VT3)

       

 
P
á

 

   

1.C
Úvt
(1.C)

 

4.C
Gpc
(VT3)

3.C
Twb
(VT3)

       

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Šimerdová Ladislava  (4.B)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

     

3.C
Čjl
(3.B)

   

2.A
Dej
(2.A)

     

 
Ú
t

 

 

1.C
Dej
(1.C)

 

4.B
Čjl
(4.B)

1.A
Čjl
(1.A)

1.B
Čjl
(1.B)

4.B
Čjl
(4.B)

     

 
S
t

 

 

1.C
Dej
(1.C)

1.B
Čjl
(1.B)

1.A
Čjl
(1.A)

 

2.A
Čjl
(2.A)

1.A
Dej
(1.A)

     

 
Č
t

 

 

3.C
Čjl
(3.C)

 

4.B
Čjl
(4.B)

1.A
Čjl
(1.A)

2.A
Čjl
(2.A)

2.A
Čjl
(2.A)

     

 
P
á

 

     

1.B
Čjl
(1.B)

1.A
Dej
(1.A)

4.B
Čjl
(1.C)

3.C
Čjl
(3.C)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Šmíd Pavel  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Ú
t

 

 

3.A (2sk)
Uce
(2.A)

3.A (2sk)
Uce
(2.A)

 

4.A (2sk)
Uce
(3.A)

4.A (2sk)
Uce
(3.A)

1.K
Fúp
(1.VS)

 

1.K
Fúp
(1.VS)

1.K
Fúp
(1.VS)

 
S
t

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
Č
t

 

 

1.K
Fúp
(1.VS)

1.K
Fúp
(1.VS)

4.A (2sk)
Uce
(4.A)

3.A (2sk)
Uce
(3.C)

3.A (2sk)
Uce
(3.C)

       

 
P
á

 

 

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

 
 
-- Ost --

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Tměj Jaroslav  (1.K, 3.K)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

3.K
Kap
(Aula)

1.K
Pra
(1.VS)

4.B (2sk)
Uce
(4.B)

4.A (1sk)
Uce
(4.A)

 

3.B
Uce
(3.B)

     

 
Ú
t

 

 

3.K
Pra
(Aula)

3.K
Pra
(Aula)

1.K
Pra
(1.VS)

4.A (1sk)
Uce
(4.A)

4.A (1sk)
Uce
(4.A)

   

4.A (2sk)
Upc
(4.A)

4.B (2sk)
Uce
(4.B)

 
S
t

 

   

3.B
Uce
(3.B)

 

4.C (Dbs)
Uce
(4.C)

4.A (1sk)
Upc
(4.A)

 

3.A (1sk)
Ftf
(VT3)

3.A (1sk)
Ftf
(VT3)

3.A (1sk)
Ftf
(VT3)

 
Č
t

 

   

4.B (2sk)
Uce
(4.C)

4.A (1sk)
Upc
(VT3)

2.K
Spú
(2.VS)

3.B
Uce
(3.B)

4.C (Dbs)
Uce
(2.C)

 

4.C (1sk)
Ftf
(VT2)

4.C (1sk)
Ftf
(VT2)

 
P
á

 

 

4.A (2sk)
Upc
(VT3)

   

2.K
Spú
(2.VS)

2.K
Spú
(2.VS)

3.B
Uce
(3.B)

     

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Tmějová Monika  (1.A)

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

       

3.B
Dej
(3.B)

2.A
Pek
(VT2)

1.A
Pek
(TeC)

1.C
Zpd
(VT2)

   

 
Ú
t

 

   

1.A
Pek
(TeC)

2.A
Pek
(VT3)

 

2.C
Zpd
(TeC)

1.B
Dej
(1.A)

   

4.A
Pek
(TeC)

 
S
t

 

 

2.B
Dej
(2.B)

1.C
Zpd
(VT3)

1.B
Pek
(TeC)

3.A
Pek
(TeC)

         

 
Č
t

 

 

3.B
Dej
(3.B)

 

2.B
Dej
(2.B)

1.B
Dej
(1.B)

1.B
Pek
(TeC)

2.C
Zpd
(TeC)

     

 
P
á

 

 

1.K
Oko
(TeB)

1.K
Oko
(TeB)

3.C
Zpd
(TeC)

3.A
Pek
(TeC)

         

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Tománková Květa  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

       

1.A
Zpvc
(1.A)

 

1.C
Zpvc
(1.C)

     

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Vacek Michal  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

4.A (Koa3) +
Koa
(4.C)

4.A (Koa3) +
Koa
(4.C)

2.K
Aoj
(2.VS)

2.A (Sk1) +
Anj
(2.A)

3.A (Sk-2) +
Nej
(3.B)

4.A (Sk-2) +
Nej
(4.A)

     

 
Ú
t

 

 
 
-- AFe --

   

3.K
Rea
(Aula)

3.A (Sk3) +
Anj
(3.B)

3.A (Sk3) +
Anj
(3.B)

       

 
S
t

 

 
 
-- AFe --

3.A (Sk3) +
Anj
(3.B)

2.A (Sk1) +
Anj
(2.A)

4.A (Sk-2) +
Nej
(4.A)

 

3.A (Sk-2) +
Nej
(3.B)

4.A (Sk3) +
Anj
(4.A)

     

 
Č
t

 

     

2.K
Aoj
(2.VS)

4.A (Sk-2) +
Nej
(4.C)

4.A (Sk3) +
Anj
(2.C)

3.A (Sk-2) +
Nej
(3.B)

3.K
Rea
(Aula)

   

 
P
á

 

 

3.A (Sk3) +
Anj
(3.B)

4.A (Sk3) +
Anj
(4.A)

4.A (Sk3) +
Anj
(4.A)

2.A (Sk1) +
Anj
(2.A)

2.A (Sk1) +
Anj
(2.A)

       

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522  Žid Josef  

 

0
7:20- 8:05

1
8:10- 8:55

2
9:00- 9:45

3
10:05-10:50

4
11:00-11:45

5
11:50-12:35

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:00-14:45

9
14:50-15:35

 
P
o

 

 

1.A (1sk)
Ikt
(VT3)

 

2.B
Ikt
(TeC)

4.A (2sk)
Ikt
(VT3)

 

1.B
Ikt
(VT3)

     

 
Ú
t

 

 

1.B
Ikt
(VT3)

 

2.B
Ikt
(TeC)

   

1.A (1sk)
Ikt
(VT1)

 

4.B (2sk)
Ikt
(TeC)

 

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á