Rubriky
Novinky

Šachy na OA TGM

Dne 15.11. se na Obchodní akademii T.G. Masaryka uskutečnil studentský turnaj v šachu. Přihlásilo se 16 studentů. Bojovalo se o titul „Šachový šampión roku 2023“ a o postup do okresního kola, které se koná v Rychnově nad Kněžnou. Postoupit mohlo až 5 studentů.
Po 7 kolech usilovných bojů vybojoval titul žák 4.C Richard Schwarz, který pouze s jednou remízou jasně dominoval. Na druhém místě skončil minulý držitel titulu, Marek Gabara ze 4.C. Těsně za ním se umístil Luděk Poláček ze 2.B.
Dále do okresního kola postupují David Šlesinger a Vojtěch Kubíček.
Chceme velice poděkovat soutěžícím a také našemu bývalému učiteli a šachovému milovníkovi Tomáši Blažkovi za skvělý výkon v podání rozhodčího. Taktéž chceme poděkovat všem organizátorům turnaje a poblahopřát vítězům.